Menu Zamknij

Targ Wiosenny

W niedzielę, 14 maja 2023 r. na naszym szkolnym boisku zapanowała niesamowita energia! Wytworzyła ją niezwykła współpraca trzech rad rodziców placówek edukacyjnych w Wirach. Rady rodziców przedszkola Wesoła kraina i Szkoły podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich oraz rada rodziców naszej szkoły zorganizowały „Wiosenny Targ”. Podczas tego wydarzenia szkoły i przedszkole prowadziły swoje kawiarenki, a wystawcy sprzedawali swoje rękodzieło i produkty second hand. Przygotowane zostały również niecodzienne atrakcje, jak np. pokaz Jiu-Jitsu, czy nauka pierwszej pomocy na fantomach. Serdecznie dziękujemy wszystkim wystawcom, kupującym, zaopatrywaczom kawiarenek, baristom, producentom gofrów, trenerom Jiu-Jitsu, zaplataczom warkoczyków, malarzom twarzy i wszystkim innym, dzięki którym to wydarzenie było tak udane!

Zdjęcia z Wiosennego Targu można obejrzeć pod poniższym linkiem. Serdecznie za nie dziękujemy @SAMULove fotografie

https://drive.google.com/drive/folders/1nqKrpoS6zvNCYhIftumri0znMvwv6C_O?usp=share_link

Skip to content