Menu Zamknij

Wiosenny Targ w Wirach

W najbliższą niedzielę, 14 maja 2023 roku, na naszym szkolnym boisku w Wirach odbędzie się Wiosenny Targ. Jest to wydarzenie organizowane przez Rady rodziców trzech placówek edukacyjnych w Wirach: Społecznej Waldorfskiej Szkoły Podstawowej, Szkoły podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich i Publicznego Przedszkola „Wesoła Kraina”.
Będzie to wydarzenie integrujące społeczność lokalną Wir.

Każdy uczestnik może stworzyć swoje stoisko wyprzedażowe i wystawić ubrania, zabawki, książki albo własne rękodzieło. Oprócz tego na boisku powstaną szkolne kawiarenki z pysznymi ciastami i domowymi przetworami. W programie wydarzenia zaplanowano również stoiska edukacyjne na temat udzielania pierwszej pomocy i utylizacji baterii. Odbędzie się również pokaz Jiu-Jitsu i inne atrakcje dla dzieci.
Serdecznie zapraszamy wszystkich przyjaciół naszej szkoły do uczestnictwa 🙂

Plakat z reklamą Targu Wiosennego

Skip to content