Menu Zamknij

Międzynarodowa Konferencja z okazji jubileuszu 30-lecia pedagogiki waldorfskiej i 15-lecia szkoły

W tym roku w Poznaniu obchodzimy jubileusz. Jest to niezwykła okazja by o pedagogice waldorfskiej rozmawiać w naszym kręgu, ale też wyjść na zewnątrz.
Przesyłam szczegółowy program czekających nas wydarzeń jubileuszowych. Staraliśmy się zadbać o najdrobniejsze szczegóły i mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Tematy zarówno wykładów jak i dobór warsztatów mają za zadanie wychodzić na przeciw doskonaleniu nas – rodziców i nauczycieli w naszych rolach oraz inspirować i rozwijać.

Obrazek z cytatem R. Steinera

Przed nami kulminacja obchodów, na które pragniemy wszystkich serdecznie zaprosić:

16 marca 2023

17.00 – 19.00 Muzyczne Święto Szkoły w Domu Kultury w Komornikach z pokazami poszczególnych klas, wystawa, wspólne śpiewanie, występ szkolnego chóru starszych uczniów SP oraz licealistów

17 marca 2023

10.30 – 18.00 Międzynarodowa Konferencja na temat różnych aspektów wolności w pedagogice waldorfkiej i pedagogikach alternatywnych w Auli UAM na Szamarzewie, wystawa, występ szkolnego chóru starszych uczniów SP oraz licealistów.

18 marca 2023

9.30 – 17.00 Część różnych warsztatów rzemieślniczych, artystycznych i paneli dyskusyjnych w budynku Szkoły w Wirach dla nauczycieli i rodziców.

Liczba prelegentów oraz prowadzących warsztaty i panele dyskusyjne z Niemiec i Polski jest imponująca i jestem pewna, że będzie to uczta dla duszy i życiowej wiedzy pedagogicznej dla nas wszystkich.

Tutaj można pobrać program.

Z poważaniem i ciepłymi pozdrowieniami

Małgorzata Asman

Dyrektor Społecznej Waldorfskiej Szkoły Podstawowej
i Społecznego Liceum Ogólnokształcącego

Skip to content