Menu Zamknij

ZAPRASZAMY NA RODZINNY JESIENNY RAJD ROWEROWO- BIEGOWO-PIESZY NAD WARTĄ, POŁĄCZONY Z PIKNIKIEM I ZBIERANIEM DARÓW LASU!

Rajd odbędzie się w niedzielę ,13 lub 20 października – wszystko zależy od pogody; zależy nam na tym, aby była jak najbardziej słoneczna, bo wtedy można w pełni docenić piękno wybranej trasy Całość trwać będzie około trzech godzin, od 10.30 do 13.30.

Spotykamy się na parkingu przy dworcu PKP w Puszczykowie (u zbiegu ulic Wczasowej i Wodziczki). Tu podzielimy się na dwie grupy rowerowe (mała i duża pętla), grupę biegaczy, piechurów i spacerowiczów, którzy jednocześnie stworzą przystań piknikową na polanie nad Wartą (na końcu ulicy Wodziczki). Po około półtoragodzinnej aktywności wszyscy spotkamy się w miejscu pikniku, gdzie wypoczywamy i cieszymy się swoim towarzystwem

Warunkiem uczestnictwa w imprezie będą zapasy jadła piknikowego i napojów, koszyczki na pozbierane dary lasu, kocyki, dobre nastroje i możliwe pełny (a nawet rozszerzony!) skład rodzinny.

Dużą pętlę można będzie wydłużyć, stawiając się o 9.45 w Parku Siewcy w Luboniu – tu zapraszamy wszystkich już zaprawionych w bojach rowerzystów. Mała pętla dostępna będzie dla wszystkich dwukołowych cyklistów.

Dalsze informacje będą rozsyłane w piątek poprzedzający dzień rajdu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Skip to content