Menu Zamknij

Harmonogram szkolnych wydarzeń, które przed nami…

– 31.05, godz. 9.30 – odbędą się (w miejsce Pikniku Rodzinnego planowanego na 1 czerwca) ZAGADKOWE PODCHODY na Cytadeli, zorganizowane przez klasę 9 w ramach Projektu Gimnazjalnego. Wydarzenie to zorganizowane jest z okazji Dnia Dziecka dla wszystkich klas. Zapraszamy też chętnych rodziców.
Ze szkoły wyruszymy o godzinie 8.30 i wrócimy w granicach przerwy obiadowej. Po powrocie zajęcia odbywać się będą wg normalnego planu lekcji.

– 18.06 – o godzinie 16.00 odbędzie się uroczyste pożegnanie klas 8 i 9

– 19.06 o godzinie 10.00 zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego i rozdanie świadectw, a o godzinie 16.00 na Święto Janowe, pasowanie pierwszoklasistów i piknik rodzinny do Lasku Marcelińskiego (stadnina państwa Ziałackich)

Aktualnie w ramach szkolnej kampanii ekologicznej odbywają się w klasach od 1 do 6 (w uzgodnionych z nauczycielami głównymi terminach) ekolekcje. Jest to wybrana jedna lekcja główna, którą prowadzi studentka ostatniego roku Edukacji Elementarnej. Wynikiem tej akcji będą przygotowane przez uczniów plakaty oraz zbiórka baterii i nakrętek plastikowych, o czym będziemy jeszcze informować.

Uczniowie klas 8 i 9 od dziś współprowadzić też będą wybrane lekcje w klasach młodszych.

Uczniowie najstarszych klas – 8 i 9 przygotowują też wernisaż swoich prac. Prace te będzie można zakupić na koniec roku szkolnego.

Skip to content