Menu Zamknij

 
 

Małgorzata asman

dyrektor szkoły

 

 

 

Weronika łyczek

Moja przygoda z pedagogiką zaczęła się od … zauroczenia postacią mojej babci.
Miałam szczęście spotkać na swojej drodze troskliwą kobietę, która ‘uczyła’ śpiewając, opowiadając niezwykłe historie, czy dziergając na drutach. Nasiąknęłam tym sposobem poznawania świata. Po prostu: czułą relacją.

Obecnie jestem wychowawcą w szkole waldorfskiej, miejscu, gdzie ceni się: relację z dzieckiem, troskę o jego rozwój, twórcze podejście do procesu uczenia. Wreszcie, gdzie podejmuje się wyzwanie, którym jest współwzrastanie z osobą ucznia. A bycie nauczycielem rozumiane jest, jako realizowanie pasji.

„..człowiek działa w świecie nie tylko przez to, co czyni, ale przede wszytkim przez to, czym jest.” (R. Steiner)

 

 

 

 

Krzysztof antoniuk

Wychowanie fizyczne.
Ukończył Wydział Wychowania Fizycznego i Sportu w Białej Podlaskiej- filia AWF Warszawa, kierunek wychowanie fizyczne, studia magisterskie. Pracę w Szkole łączy z pracą jako trener piłki nożnej w Akademii Piłkarskiej Reissa oraz jako trener personalny.
Oprócz zainteresowań sportowych, pasjonują go podróże, motoryzacja oraz psychologia.

 

Aleksandra Grygiel

nauczyciel w świetlicy, nauczyciel prac ręcznych

Praca z dziećmi to wspaniała wymiana energii. Każde dziecko jest ważne, do każdego podchodzę indywidualnie. Bycie nauczycielem w szkole waldorfskiej jest dla mnie odpowiedzialnością i wyzwaniem, ale też frajdą i pasją. Staram się dostrzegać mocne, jak i te słabsze strony uczniów, by ich wzmacniać i pracować nad doskonaleniem. W ramach świetlicy prowadzę m.in. zajęcia szycia na maszynie. Nie narzucam tematów, podążam za pomysłami dzieci, podpowiadam, wskazuję rozwiązania. Ogromną nagrodą jest dla mnie zadowolenie dziecka i jego chęć pracy.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu na Wydziale Edukacji Artystycznej, a tekże Historii Sztuki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Prowadziłam liczne warsztaty dla dzieci w różnym wieku, prowadziłam urodziny dla maluchów, pracowałam w klubie malucha. Uwielbam pracę z dziećmi, spotkania z ludźmi. Moją pasją jest szycie i ..kawa.

 

 

aLICJA Gołębiewska

nauczyciel języka polskiego

 

marta piątkowska – górna

wychowawca klasy III

 

Katarzyna piesak

eurytmia

 

grażyna stojecka

matematyka

i inni

…już niebawem.

Skip to content